Nepovedené léto

Krkonošské rally, která se konala 8.6. bezprostředně poté, co část zdejší oblasti postihla velká voda se Motorteam CZ ze solidarity s postiženými povodní nezúčastnil. V neděli po „Krkonoších“ se v Hradci v areálu Czech ring uskutečnil již 6.ročník Rally show, zde už posádka i celý tým nechyběli  a náležitě si  slunečný den s pozvanými partnery a sponzory užili.

26. až 27.7 se uskutečnil další podnik MČR a opět „doma“, tentokrát v Kostelci nad Orlicí. Zde bylo co napravovat. Minulý rok na 1.RZ po pomalém defektu Honda odmítla zatočit a vysoký obrubník na kruhovém  objezdu zapříčinil vážné poškození nápravy a následné odstoupení ze závodu. 

Letos to nebylo lepší, 1.RZ, prasklá poloosa a odstoupení.

9. až 10.8. následovala Rally Pačejov. Aleš s Jardou už byli patřičně vybuzeni na dobrý výkon, auto fungovalo perfektně, nic tomu nebránilo.

1.RZ, několik prvních zatáček, rovinka, pravá dva váže pravou tři, trefa pravým kolem do hrany asfaltu, prasklý tlumič, a ten zapříčinil, že na následné dlouhé rovince posádka ve vysoké rychlosti opustila trať a navštívila naštěstí mladý les. I přes několik polámaných stromků škody na Hondě nebyly až tak velké a nyní už se finišuje na dokončovacích pracích, aby Motorteam CZ mohl nastoupit do posledních dvou letošních soutěží v Jeseníkách a ve Vsetíně.

fotografie jezdců
Partneři
Foto
Video
Rally Krkonoše
Mistrovství ČR ve sprintrally
Onboard Lužické hory 2010
© 2010 | developed by Jan Kadeřávek & design Michal misha Fanta